<br />
<b>Warning</b>:  Undefined property: stdClass::$helix_ultimate_image_alt_txt in <b>/sata2/home/users/defensetr/www/www.defensetrends.com.ua/plugins/system/helixultimate/overrides/layouts/joomla/content/full_image.php</b> on line <b>57</b><br />

У Пентагоні визначились щодо майбутніх напрямів досліджень штучного інтелекту

Командування сухопутних військ США, яке відповідає за технологічне забезпечення та модернізацію військ (Army Futures Command (AFC)) провело аналіз сфер застосування штучного інтелекту і вибрала 11 найбільш перспективних для проведення серйозних досліджень в найближчі п'ять років. Найбільшу зацікавленість Командування викликає розробка штучного інтелекту для автономних наземних і повітряних платформ, здатних працювати в відкритих, міських і ускладнених середовищах.

shtuchny b

В оголошенні, опублікованому Центром інтеграції штучного інтелекту Командування, йдеться, що Командування "особливо" зацікавлене в дослідженні штучного інтелекту автономних наземних і повітряних платформ, "які повинні працювати у відкритому, міському та забудованому середовищі".

У документі сказано, що окрему увагу в дослідженнях слід звернути на технології, що дозволяють роботам чи іншим автономним системам переміщатися в щільній міській забудові, на пересіченій місцевості і в руїнах, а також засоби зниження електромагнітного профілю систем. Важливо, щоб майбутні роботи зі штучним інтелектом були здатні виявляти заздалегідь не вивчені цілі і фіксувати їх.

Також визначаються потреби в найближчі п'ять років, які стосуються аналізу даних. Командування зацікавлене у дослідженнях взаємодії людини і машини і потребує додаткових досліджень, щоб передбачити наміри та поведінку противника на полі бою. В цій же категорії Командування хоче мати можливість об’єднувати дані з різних джерел і мати аналітичні можливості для “використання” секретних та відкритих джерел для створення “розширених” розвідувальних продуктів.

"Командування зацікавлене у дослідженнях штучного інтелекту у таких областях, які можуть зменшити когнітивне навантаження на людей та покращити загальну продуктивність шляхом об'єднання людей і машин", - йдеться в оголошенні.

Так само Командуванню протягом наступних п'яти років потрібні додаткові дослідження, як краще подавати інформацію людям. Дані повинні бути чітко представлені користувачам - наприклад, за допомогою діаграм або графіків - щоб вони могли зрозуміти, що означає інформація.

"Командування зацікавлене у дослідженнях, які дозволяють покращити ситуаційну обізнаність, а також візуалізувати та переміщатися по великих масивах даних для підвищення оперативної діяльності, підготовки та готовності", - йдеться в оголошенні. У цьому ж напрямку відомство також шукає нові способи візуалізації даних датчиків та великих масивів даних із кількома джерелами.

Командування також хоче більше досліджень штучного інтелекту для зондування на полі бою, включаючи виявлення замаскованих людей, техніки та зброї. Крім того, Командування прагне мати у своєму розпорядженні датчики та процесори з підтримкою штучного інтелекту, які можуть виявляти хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні та вибухові загрози.

Безпека мереж та комунікацій - ще одна сфера, в якій Командування прагне здійснити більше досліджень. Планується здійснити ряд додаткових досліджень щодо автономного захисту мереж та підходів до наступальних кібер-можливостей на основі штучного інтелекту. Також передбачено дослідження нових технологій та методів щодо кіберзахисту.

Крім того, щоб підготуватися до потенційних відмов від GPS в майбутньому, Командування зацікавлене в дослідженнях алгоритмів і методів об'єднання джерел розташування, навігації і часу для забезпечення «надійних» можливостей.

Інтернет речей або величезна мережа пристроїв, підключених до Інтернету, представляє для армії більше потреб в штучному інтелекті. Згідно з запитом, Командування зацікавлене у дослідженні штучного інтелекту щодо «нових підходів до створення безпечних, до відмов і автоматично керованих мереж Інтернету речей у дуже складних, змішаних спільних / ворожих, інформаційно-орієнтованих середовищах».

"Армії потрібно краще інтегрувати широкий спектр можливостей та обладнання та скористатися комерційними розробками промислового та людського Інтернету речей", - йдеться в оголошенні.

Штучний інтелект в Командуванні сухопутних військ США, яке відповідає за технологічне забезпечення та модернізацію військ назвали одним з ключових компонентів побудови сучасної армії, здатної відповідати на загрози в майбутньому.

OV 10 28.10