Mорській піхоті потрібно підключати поле бою до більшої мережі для майбутніх конфліктів

Морська піхота на майбутньому полі бою потребуватиме зв'язку з корпоративною мережею морської піхоти для прийняття рішень щодо посилення командування та управління, заявив у середу вищий генерал морської піхоти.

Оскільки військові служби рухаються вперед у планах обміну даними та підключення відповідних датчиків до відповідних стрільців для майбутньої концепції ведення війни, відомої як Спільне загальнодоменне управління та управління (JADC2), важливим фактором буде можливість підключення назад до корпоративної мережі. що має більше потужності для зберігання та обробки даних, ніж пристрої, доступні для користувачів на тактичному рівні.

Виступаючи на заході Defense News Pathfinders, бриг. генерал Лорна Махлок сказала, що існує "нерозривний зв'язок" між корпоративною мережею та тактичними перевагами. Для забезпечення того, щоб морська піхота - і об’єднані сили - мали перевагу командування і управління над супротивниками, розвідувальні мережі та мережі, що ведуть війни, повинні бути об’єднані, щоб зробити всі необхідні дані доступними для військовослужбовців.

"Йдеться про те, щоб дані могли безперешкодно проходити по всіх цих системах", - сказала Махлок.

 

Махлок наголосила на особливостях морської піхоти: вона в першу чергу морська, але має наземну частину, яка повинна працювати з армією, та має оперативну групу морської повітряно-наземної групи, яка повинна співпрацювати з ВПС. Служби докладають зусиль, щоб включити інші служби у свої експерименти JADC2, а представники найвищого рівня в Пентагоні наголосили на важливості побудови систем, здатних інтегруватися в інші платформи.

 

Розширення військових можливостей, в тому числі в Росії та Китаї, стимулюють нові технологічні інвестиції морської піхоти. Як і багато видів та родів військ, морська піхота вивчає переваги комерційних угруповань супутників, які пропонують більшу пропускну здатність і меншу затримку.

"Це протирічить тому, як ми історично використовували та розгортали мережі та системи С2", - сказала Махлок.

Корпус морської піхоти також вивчає можливості 5G, а також нові методи шифрування та архітектури кібербезпеки з нульовою довірою, які по своїй суті недовіряють користувачам. З мережею взаємопов’язаних мереж, до якої мають доступ США та союзники, кібербезпека стає масовим викликом.

"Де б ви не знаходились у всьому світі, ви повинні мати надійну можливість споживати всі ці послуги на всіх цих різних рівнях - на некласифікованому, службовому ... секретному та найсекретнішому рівнях мережі", - сказала Махлок.