Фінська Patria планує виробляти бойові машини в Україні

Фінський виробник бронетехніки Patria є останньою європейською компанією, яка розглядає можливість створення виробничого майданчика в Україні після подібних планів, озвучених офіційними особами Німеччини та Швеції та Великобританії.

Німеччина витратить 400 мільйонів доларів на додаткові всюдиходи від BAE

Збройні сили Німеччини підписали міжнаціональний рамковий контракт з BAE Systems на купівлю ще 227 броньованих всюдиходів.

ПРИНЦИПИ КЕРУВАННЯ ПОЛЬОТОМ У ЛІТАКІВ МАЙБУТНЬОГО РАДИКАЛЬНО ЗМІНЯТЬСЯ, УПЕВНЕНІ ІНЖЕНЕРИ DARPA

У новій концепції X-Plane від Агентства перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA) відсутні всі елементи вертикального та горизонтального оперення, такі як передкрилки, закрилки, керма висоти та напрямки. Це зроблено для зниження аеродинамічного опору та підвищення паливної економічності.

GENERAL ATOMICS ІНТЕГРУЄ СИСТЕМИ СУПУТНИКОВОГО ЗВ’ЯЗКУ В БЕЗПІЛОТНИКИ MQ-9A REAPER

General Atomics Aeronautical Systems на виставці озброєнь IDEX в Об’єднаних Арабських Еміратах повідомила про плани завершити інтеграцію системи супутникового зв’язку у свої дрони.

У ТУРЕЧЧИНІ ПРОЙШЛИ ВИПРОБУВАННЯ ВЛАСНОЇ СИСТЕМИ ППО SIPER

Туреччина успішно завершила випробування висотного зенітно-ракетного комплексу великої дальності SIPER власного виробництва. У країні націлені, щоб до 2026 року ці системи становили основу національної протиповітряної оборони.