США МОДЕРНІЗУЮТЬ СИСТЕМУ СТЕЖЕННЯ З КОСМОСУ

Космічні сили США просять понад $1,2 млрд на фінансування таємної програми Long Range Kill Chains, яка передбачає відстеження рухомих цілей супротивника прямо з космосу.

Комплекс радіотехнічної розвідки Gekata від "Інфозахист"

“Рій” безпілотників із пристроями радіотехнічної розвідки зможе виконувати рівно ті ж завдання, що і літаки AWACS. “Ядро” цього комплексу – 10-кілограмові підвісні контейнери із обладнанням для ведення РТР, які підвішуються на безпілотні літальні апарати PD-2 від компанії «Укрспецсистемс», оскільки ці БПЛА можуть тривалий час перебувати у повітрі зі значним навантаженням.

Aselsan постачає електронну систему протидії атакам турецькій армії

Провідна оборонна компанія Туреччини Aselsan поставила електронну систему протидії нового покоління збройним силам Туреччини, заявив керівник оборонних закупівель країни.

"Ми доставили електронну систему атаки наступного покоління SANCAK турецьким збройним силам (TAF), яка забезпечить значну перевагу на місцях, нейтралізуючи стратегічні системи зв'язку", - заявив Ісмаїл Демір (Ismail Demir).

Програми здобуття переваг у майбутніх війнах для ВПС США "Авангард" ("Vanguard")

Програми “Авангард” (Vanguard) швидко просувають нові системи озброєнь та концепції ведення бойових дій шляхом створення прототипів та експериментів. За допомогою цих програм ВПС прагне забезпечити зміну гри нових оперативних можливостей, які забезпечують суттєві переваги на полі бою протягом наступного десятиліття.

Німеччина створює нове військово-космічне командування

Німецькі військові оголосили про створення окремого командування, присвяченого космосу, ставши останнім із декількох країн, які надають більше пріоритетів ресурсам та місіям у космічному просторі. Міністерство оборони представило нове космічне командування на церемонії 13 липня в німецькому Центрі інформування про космічну ситуацію в Едемі, який знаходиться в регіоні Північний Рейн-Вестфалія.