ЛАЗЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО

Здатність лазерних технологій відігравати зростаючу роль у секторі військових безпілотників стала демонстрацією цього тижня на авіашоу у Фарнборо.
Як QinetiQ, так і Raytheon UK вказали на те, яку роль можуть відіграти лазери, оскільки військові дедалі більше прагнуть як керувати безпілотниками, так і протистояти їм.

Військово-морський флот США випробовує дрон-вітрильник

ВМС США продовжують з’ясовувати, як безпілотні дрони вплинуть у майбутньому на функціонування флоту, Центральне командування Військово-морських сил США розпочало оперативні випробування безпілотника-вітрильника (Saildrone Explorer).

Турецький флот отримав нові середньовисотні БПЛА Aksungur

Компанія TUSAŞ поставила першу партію ударних БПЛА Aksungur командуванню ВМС Туреччини, повідомив глава Управління оборонної промисловості Туреччини Ісмаїла Деміра.
“Здійснено постачання ВМС першої партії БПЛА Aksungur. Ударні безпілотники виробництва компанії TUSAŞ пройшли успішні випробування. Максимальна тривалість польоту БПЛА Aksungur становить не менше 50 годин, корисна вантажопідйомність – 750 кг. “, – написав Демір в Twitter.

БЕЗПІЛОТНИКИ X-61 "ГРЕМЛІН": НОВА ЕРА БОЙОВИХ ДРОНІВ США

Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA) провело випробування безпілотника Х-61 Gremlins. Успішний запуск "Гремлінів" відбувся ще 29 жовтня. Пуск проходив на полігоні Даґвей у Юті. У розгортанні брали участь два дрони.

Ударний безпілотник «Грім» – нова розробка для українського війська

Новітня розробка одного з вітчизняних підприємств для українського війська – це ударний безпілотний авіаційний комплекс «Грім». Його основне завдання – точно та з мінімальною шкодою для мирного населення і цивільної інфраструктури вражати задані цілі.