В Ізраїлі створили технологію Legion-X

В Ізраїлі презентували новітню мережеву технологію Legion-X, яка допомагає різним типам безпілотників працювати в "одній команді".

Автономний човен під управлінням штучного інтелекту

Тихоокеанський військово-морський центр інформаційної війни (NIWC Pacific) уклав із компанією Elbit Systems of America контракт на розробку прототипу автономного катера, який зможе самостійно відстежувати ворожі цілі.

РОБОТИ-СОБАКИ НАДІЙШЛИ НА ОЗБРОЄННЯ КОСМІЧНИХ СИЛ США

Космічні сили США, які вважаються наймолодшим підрозділом американської армії, почали використання роботизованих псів. Вони використовуються на мисі Канаверал для патрулювання бази космічних сил та оцінки збитків. У Пентагоні стверджують, що експлуатація роботів дозволяє заощадити людино-годинник.

Робопес від Boston Dynamics допомагає Україні з розмінуванням

Міністр оборони України Олексій Резніков показав собаку-робота, якого використовують для гуманітарного розмінування українських земель та інших гуманітарних місій.

БОЙОВІ РОБОТИ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ «ЗДОРОВОМУ ГЛУЗДУ» ПЕРЕД РОЗГОРТАННЯМ

Оскільки Пентагон звертається до штучного інтелекту для допомоги в операціях, дослідники з Агентства перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони заявили, що вони наблизилися до того, щоб наділити роботів здоровим глуздом, необхідним їм для виживання на полі бою.