<br />
<b>Warning</b>:  Undefined property: stdClass::$helix_ultimate_image_alt_txt in <b>/sata2/home/users/defensetr/www/www.defensetrends.com.ua/plugins/system/helixultimate/overrides/layouts/joomla/content/full_image.php</b> on line <b>57</b><br />

США провели успішний пуск нової оперативно-тактичної ракети PrSM

Збройні сили Сполучених Штатів спільно з компанією-розробником Lockheed Martin, 13 жовтня 2021 року, провели успішне випробування перспективної високоточної оперативно-тактичної ракети комплексу PrSM (Precision Strike Missile).


Запуск був здійснений з бази Космічних сил США Ванденберг у штаті Каліфорнія з пускової установки реактивної системи залпового вогню HIMARS (High-Mobility Artillery Rocket System).
Це було п’яте поспіль успішне випробування ракети і друге з трьох у поточному році.
За даними Lockheed Martin, ракета виконала «найдальший політ з моменту початку випробувань, перевищивши максимальний поріг». При цьому конкретна дальність не розкривається.
Раніше компанія-розробник повідомляла, що під час тестових пусків ракета має пролетіти на дальність 499 км. За даними джерел у військово-промисловому комплексі США стало відомо, що цього разу ракета пролетіла понад 500 км над Тихим океаном.
Під час попередніх пусків максимальна дальність польоту становила в межах 300-400 км.

prsm 2
Програми PrSM (Precision Strike Missile) – це ракета наступного покоління з високоточним ударом великої дальності, розроблена американською компанією Lockheed Martin для армії США.
Вони замінять тактичні ракети MGM-140 Army Tactical Missile System (ATACMS) з дальністю 300 км, що знаходяться на озброєнні американської армії. У перспективі планують збільшити дальність дії системи.