БОЙОВІ РОБОТИ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ «ЗДОРОВОМУ ГЛУЗДУ» ПЕРЕД РОЗГОРТАННЯМ

Оскільки Пентагон звертається до штучного інтелекту для допомоги в операціях, дослідники з Агентства перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони заявили, що вони наблизилися до того, щоб наділити роботів здоровим глуздом, необхідним їм для виживання на полі бою.

СПЕЦСЛУЖБИ ПРИСКОРЮЮТЬ ВИКОРИСТАННЯ КОМЕРЦІЙНИХ КОСМІЧНИХ ЗНІМКІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ УКРАЇНИ

Ще до вторгнення Росії в Україну космічні знімки, супутники дистанційного зондування та зв’язку інформують громадськість та допомагають підтримувати зв’язок між українськими збройними силами та цивільними.

ЕКСДИРЕКТОР ДП «АНТОНОВ» ОЛЕКСАНДР ЛОСЬ ПРО ПЕРСПЕКТИВИ ПЕРЕДАЧІ УКРАЇНІ ВИНИЩУВАЧІВ США

Конгресмен від Республіканської партії Адам Кінзінгер і конгресмен-демократ Кріссі Хулахан, які є ветеранами Повітряних Сил Сполучених Штатів, представили проєкт закону про підготовку українських льотчиків-винищувачів на американських бойових літаках.

ВИЙШОВ ПЕРШИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ “DEFENSE TRENDS/ОБОРОННІ ТЕНДЕНЦІЇ”

Шановні наші Читачі! Дорогі непереможні Українці!

Наприкінці минулого року ми анонсували випуск першого видання “DEFENSE TRENDS/ОБОРОННІ ТЕНДЕНЦІЇ”, яке мало бути подане до вашої уваги до кінця лютого цього року та було здано до друку 22 лютого. Своєчасному виходу публікації, як і багатьом іншим планам нашої рідної країни, завадила підступна агресія російських загарбників, яка розпочалася в ніч на 24 лютого 2022 року. Ніколи не забудемо і не пробачимо ворогу цю ніч!

ЯК ХМАРНЕ СХОВИЩЕ ВРЯТУВАЛО ДАНІ УКРАЇНИ ВІД РОСІЙСЬКИХ АТАК

У перші години 24 лютого, коли російські солдати перетинали український кордон, кібер-підрозділи російських спецслужб  намагались завдати нищівного удару. Їх мета - критичні дані українського уряду.

США ВИПРОБОВУЮТЬ ДВИГУН ДЛЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ МАЙБУТНЬОГО

Армія країни розпочала тестування турбувального двигуна для бойового вертольота майбутнього – його розробка ведеться у рамках програми Future Attack Reconnaissance Aircraft (FARA).

США УСПІШНО ВИПРОБУВАЛИ РАКЕТУ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ AGM-183A

ВПС США успішно випробували ракету швидкого реагування AGM-183A, або ARRW, біля узбережжя Південної Каліфорнії. Випробування відбулося ще минулого місяця. А саму ракету запустили зі стратегічного бомбардувальника Boeing B-52H Stratofortress.

ЧАС ДЛЯ НАТО ЗНАЙТИ ВИХІД ІЗ ЕСКАЛАЦІЙНОЇ ПАСТКИ В УКРАЇНІ

НАТО має в своєму розпорядженні перевершуючі сили і велику кількість розвідувальних даних, але воно не може використовувати силу, щоб змінити кризу в Україні. Альянс повинен переглянути підходи для військового опору Росії, якщо хоче знайти вихід із цієї «ескалаційної пастки» в Україні.

Україна отримає високоточні снаряди із GPS-наведенням M982 Excalibur

Артилерія Збройних Сил України вже скоро може отримати вирішальну перевагу над рашистами. Справа в тому, що союзники почали постачати високоточні снаряди M982 Excalibur.

ВИБІР РОСІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВА ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Куди веде нинішня криза навколо України, який вибір стоїть перед Росією і наскільки ймовірна війна? Експерт Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS) Найджел Гулд-Девіс (Nigel Gould-Davies) пояснює, чому, незважаючи на інтенсивні дипломатичні зусилля, військовий конфлікт виглядає більш вірогідним.