Британська система ППО ASRAAM здатна вразити 90% повітряних цілей супротивника

Британська наземна система протиповітряної оборони ASRAAM, встановлена ​​на шасі SupaCat, здатна ліквідувати 90% повітряних цілей супротивника.

Автономний човен під управлінням штучного інтелекту

Тихоокеанський військово-морський центр інформаційної війни (NIWC Pacific) уклав із компанією Elbit Systems of America контракт на розробку прототипу автономного катера, який зможе самостійно відстежувати ворожі цілі.

BAE Systems постачатиме армії США стійку до перешкод навігаційну техніку

BAE Systems надасть армії США високотехнологічні вбудовані комп’ютерні карти, які використовуються для безпечної навігації пішки та на борту бронетехніки за контрактом на суму 318 мільйонів доларів.

Робопес від Boston Dynamics допомагає Україні з розмінуванням

Міністр оборони України Олексій Резніков показав собаку-робота, якого використовують для гуманітарного розмінування українських земель та інших гуманітарних місій.

Інтерв’ю з президентом компанії BAE Systems Томмі Густафссоном-Раском на DSEI 2023

Російсько-українська війна підкреслила обмеженість можливостей західних оборонних галузей значно збільшити обсяги виробництва в умовах великої кризи. Визначення «воєнна економіка» згадувалося багато разів, але ще мало зроблено.

Німеччина витратить 400 мільйонів доларів на додаткові всюдиходи від BAE

Збройні сили Німеччини підписали міжнаціональний рамковий контракт з BAE Systems на купівлю ще 227 броньованих всюдиходів.

Фінська Patria планує виробляти бойові машини в Україні

Фінський виробник бронетехніки Patria є останньою європейською компанією, яка розглядає можливість створення виробничого майданчика в Україні після подібних планів, озвучених офіційними особами Німеччини та Швеції та Великобританії.

НОВА СТРАТЕГІЯ МОРСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ЄС

Європейський Союз представив оновлену стратегію морської безпеки, проте чи є у документі чіткі пріоритети ЄС у сфері морської та навігаційної діяльності?

В Ізраїлі створили технологію Legion-X

В Ізраїлі презентували новітню мережеву технологію Legion-X, яка допомагає різним типам безпілотників працювати в "одній команді".

США МОДЕРНІЗУЮТЬ СИСТЕМУ СТЕЖЕННЯ З КОСМОСУ

Космічні сили США просять понад $1,2 млрд на фінансування таємної програми Long Range Kill Chains, яка передбачає відстеження рухомих цілей супротивника прямо з космосу.