BAE Systems постачатиме армії США стійку до перешкод навігаційну техніку

BAE Systems надасть армії США високотехнологічні вбудовані комп’ютерні карти, які використовуються для безпечної навігації пішки та на борту бронетехніки за контрактом на суму 318 мільйонів доларів.

П’ятирічний контракт на GPS-модулі M-code та відповідну інженерну підтримку, про який було оголошено 29 вересня, надає експертам служби позиціонування, навігацію та синхронізацію прямий доступ до продукції компанії, згідно з Програмним виконавчим офісом з питань розвідки, електронної боротьби та датчиків (PEO IEW&S).
Раніше карти закуповувалися через «різні зовнішні контракти» та Агентство матеріально-технічного забезпечення Міноборони, що призвело до збільшення витрат і ускладнило процес покупки, повідомили в офісі.

M-code призначений для того, щоб стати потужнішим і безпечнішим джерелом інформації про ситуацію — де знаходиться солдат, куди він прямує та з якою швидкістю. Він рекламує підвищену стійкість до перешкод, що є критичним фактором для США, коли вони готуються до потенційної війни проти Росії та Китаю. Обидва володіють значними арсеналами електронної боротьби, що може ускладнити проходження та координацію.
Майкл Тшечак, керівник проекту PEO IEW&S, сказав, що організація BAE Systems «мала сенс» через сумісність із існуючим обладнанням, а саме демонтованими системами гарантованого позиціонування, навігації та синхронізації, DAPS, і встановленими системами гарантованого позиціонування, навігації та синхронізації, MAPS.

Армія в квітні використала TRX Systems для першого. Collins Aerospace, що є частиною RTX, була обрана минулого року для останнього.

BAE Systems є сьомим найбільшим оборонним підрядником у світі за доходами, пов’язаними з обороною. Згідно з аналізом «100 найкращих» Defense News, компанія принесла 25,2 мільярда доларів у 2022 році та 25,7 мільярда доларів у 2021 році.

Джерело: c4isrnet