<br />
<b>Warning</b>:  Undefined property: stdClass::$helix_ultimate_image_alt_txt in <b>/sata2/home/users/defensetr/www/www.defensetrends.com.ua/plugins/system/helixultimate/overrides/layouts/joomla/content/full_image.php</b> on line <b>57</b><br />

General Dynamics створить систему РЕБ на базі армійського позашляховика

Контракт на створення прототипу системи радіоелектронної боротьби (РЕБ) на базі нової легкої машини Infantry Squad Vehicle уклала з корпорацією General Dynamics армія США.
General Dynamics називають свою систему озброєнням для багатодоменних операцій, в армії їй присвоїли назву Tactical Electronic Warfare System-Infantry Brigade Combat Team (TEWS-IBCT) - система РЕБ тактичної ланки, призначена для бригадної тактичної групи.

30 08 21

Встановлений на БМП «Страйкер» TEWS і його інший варіант «Tactical Electronic Warfare Light» Flyer-72 були розгорнуті в частинах швидкого реагування НАТО в Європі і послужили прототипом, який допоміг сформувати бойову групу наземної системи РЕБ сухопутних військ. Ця система є першою, яка була інтегрована з системою радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби і кібербезпеки, встановленої на Strykers.
Lockheed Martin і Boeing DRS отримали перші контракти на демонстрацію, і очікується, що в найближчі місяці Пентагон вибере єдиного переможця, який і буде поставляти армійські системи РЕБ.
TEWS-I проходить випробування для невеликих транспортних засобів піхотних бригад, щоб надати їм необхідні можливості радіоелектронної боротьби, які є більш мобільними, ніж на більш великих транспортних засобах. Зокрема, він забезпечує електронне зондування і електронну атаку.
Директор підрозділу тактичних систем General Dynamics Девід Моррісон повідомив, що раніше не вдавалося створити системи РЕБ тактичної ланки, які б володіли достатньою потужністю - для роботи їм доводилося отримувати енергію ззовні - за допомогою стаціонарних генераторів або причепів.
General Dynamics, завдяки внутрішнім дослідженням і розробкам, змогла знайти спосіб використання існуючої потужності на Flyer-72 щоб забезпечити їх роботу живленням від рухомої установки БМП, для вироблення енергії, достатньої для проведення електронної атаки. Це було однією з причин, по якій більш легкі частини не мали можливості електронного нападу.
Тепер ключова відмінність між TEWS і багатодоменною операційною системою озброєння - це електронна атака з використанням енергії від рухомого транспортного засобу.
Відповідно до нового контракту General Dynamics перевірить ці показники потужності з новою машиною Infantry Squad Vehicle, щоб оснастити систему. General Dynamics складе шість прототипів, на яких армія США буде проводити випробування.
Система не залежить від платформи, тобто, наприклад, вона може перейти на Strykers, якщо армія захоче використовувати її для інших машин. У General Dynamics вважають, що ця система може бути застосована також і для морської піхоти.

30 08 21 2

Компанія GM Defense уклала контракт на виробництво нового військового позашляховика піхоти, на який планується встановити систему РЕБ тактичної ланки, яка призначена для бригадної тактичної групи